Jdi na obsah Jdi na menu
 


PAVLAČ-připomínky, náměty, dotazy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Schůzka SVJ

(Jitka Rašková , 24. 1. 2024 12:03)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy bude schůze ohledně Našeho domu, nějak budoucí opravy nebo zlepšení našeho domu. Také bych se chtěla zeptat na vyúčtování kam jdou peníze z Fondu oprav. Dekuji za odpověď.

Test, just a test

(CasiLen, 16. 3. 2018 5:16)

Hello. I'm Jeff

Poděkování

(František Možíš, 10. 5. 2016 15:59)

Vážení,
dovolte mi touto cestou poděkovat všem poctivým spoluobčanům (možná dokonce z tohoto domu), kteří neváhají obětovat svůj volný čas k bdělému a ostražitému sledování dění na přilehlém parkovišti. A jsou dokonce mnohem aktivnější. Jakmile zjistí nějakou nepatřičnost, volají na městskou policii a žádají nápravu.
Jsou to oni, kteří telefonicky bojují proti bezohledným řidičům. Ti totiž, když se marně snaží v noci zaparkovat, volí k tomuto účelu zvýšené oblouky zakončující parkoviště. Oblouky totiž mají status chodníků - a i když po nich nikdo nechodí, nechť na bezohledné řidiče dopadne tvrdá ruka zákona. Co kdyby se na ní chtěli pozorovatelé promenádovat, že?
Možná právě tito bdělí pozorovatelé, znaveni celonočním koukáním z okna, pak zastaví svůj automobil s dostatečným odstupem od dalšího vozidla, aby se náhodou nenamohli při vystupování. Kvůli nim se pak parkoviště velmi rychle zaplní a oni pak mohou dále plnit svou čestnou oznamovací povinnost.
Ještě jednou velké díky Vám – pokračovatelům slavné tradice, která v české kotlině přetrvává staletí bez ohledu na povahu režimu. Ona tradice velí – žalovat se nemá, ale hlásit se to musí!
Přeji Vám mnoho sil a laciný tarif, aby vás tato snaha moc nestála.
František Možíš

Vstupní dveře, zámky, zvonky

(František Možíš, 25. 12. 2013 20:19)

Tak už máme nové vstupní dveře. To je paráda. Jen mi trochu nedochází, proč je nutné je mít oboje na zámek. Bezpečí se tím příliš nezvýší, jen je to značně nepohodlné pro lidi s nákupy.
V době předvánoční jsem byl také přesvědčen, že již fungují zvonky a naše věčně zpožděná Česká pošta konečně přestane tvrdit, že pokus o doručení zásilky byl neúspěšný, byť adresát na ni čeká celý den. Leč, jak jsem se přesvědčil, zvonek funguje jen ten na patře, ke kterému se musíte probojovat přes dvoje uzavřené dveře, tudíž jde o zvonění takřka zbytečné.
Ale jedna jistota tu je - nápis, že vše je sledováno kamerou

Re: Vstupní dveře, zámky, zvonky

(František Bílý, 27. 1. 2014 19:37)

Dobrý den, pane Možíši,
děkuji za Vaši zprávu. Velice mne mrzí potíže, které jste měl. Tyto samé potíže jsme měli v domě všichni, i my z Výboru.
Zvonky by již měly být zcela funkční. Při konzultacích s dodavatelskou firmou jsme se dozvěděli, že problém byl s velikou pravděpodobností způsobený během rekonstrukce některého z bytů v našem domě.
Ohledně zamykání obou dveří si dovolím lehce nesouhlasit - osobně se domnívám, že bezpečnost v našem domě toto zvyšuje, i přes dílčí nepohodlí při otevírání dveří s nákupními taškami. Naopak, i z kamerového systému, jsme zjistili, že problém s pohybem nežádoucích osob v domě je zejména způsoben tím, že lidé otevírají dveře a pouštějí do našho domu individua, která zde nemají co pohledávat. A jejich pokusy o vniknutí se se snižující venkovní teplotou budou zvyšovat.
Máte-li zájem, můžeme s Vámi tuto situaci prodiskutovat.
Ať se Vám daří
František Bílý za Výbor SVJ