Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psí dopuštění 20.9.2014

28. 9. 2014

Vážení a milí sousedé,

obracím se na Vás s následujícím sdělením a  prosbou.

 

Náš dům Jiránkova 1138/2 je domem, ve kterém žijeme, naším životním prostorem, kde se setkáváme a kam se vracíme. A takto bychom se k němu měli chovat, uchovávat ho v čistotě, pořádku, aby se nám líbil a nemuseli se za tento náš dům stydět.

Většina z nás také doma chová nějakého toho mazlíčka ze zvířecí říše, o nějž se staráme a bereme ho jako člena rodiny. A jako se staráme a uklízíme po našich malých dětech, tak bychom se měli starat a uklízet po našich miláčcích.

I přes moje upozornění na nástěnce u vchodu se najdou v našem domě výtečníci, kterým jsme my ostatní naprosto ukradení a naprosto sobecky a bezohledně nechají nás ostatní žít ve špíně a výkalech.

Poslední případ je ze dne 20.9.2014, kolem 21:49, kdy jeden z obyvatelů našeho domu nechal udělat velké "psí dopuštění" v přízemí u vchodu/východu z výtahů. I přes upozornění ze strany Výboru SVJ tento nepořádek neuklidil, ba dokonce i zapřel, že byl o této skutečnosti informován!!!

Úklid nakonec provedl člen Výboru SVJ, ačkoliv k tomu není nijak povinován. Cítí ale zodpovědnost za celý náš dům a rozhodně nechce, aby v takové špíně a výkalech žily nejenom naše děti, ale i my ostatní, jeho sousedé.

Děkuji tedy panu Tomáši Háchovi za jeho úklid tohoto velkého "psího dopuštění" a díky jehož práci naše první kroky po otevření výtahů neuklouzly na něčem nevábném.

 

Tímto bych chtěl apelovat na všechny majitele domácích mazlíčků, aby po svým němých členech domácnosti uklízeli, pokud se již stane nějaká tato nehoda.

 

Nevím jak Vy ostatní, ale já rozhodně mezi psími hovny žít nechci!!!

 

František Bílý